İhtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız.

  • en
  • de
  • tr

Şirket Profili

14 Nisan 2017      5185 Okuma

Ülkemizin doğalgaz ekipmanı üretiminde öncüsü olan Fangaz, sektörde sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün Ortadoğu piyasasında tanınan imalatçı firma özelliğini yazmış olduğu başarı hikayeleriyle devam ettirmektedir.

2004 yılında doğalgaz ekipmanları üretmek üzere kurulan firmamız, çok hızlı bir gelişme grafiği kaydederek geçen zaman içerisinde doğalgaz regülâtör üretimini de kendi bünyesinde gerçekleştirerek. Doğalgaz ekipmanları sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Başlangıç çizgisinden bitiş çizgisine kadar doğru hizmeti sunmak sloganı ile hareket eden Fangaz, 17 yıllık tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile Fangaz markasını uluslar arası saygın bir marka haline getirmeyi amaç edinmiştir.

Konusunda bilgi ve deneyim sahibi ekip arkadaşları tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanarak imalatlarına devam etmektedir. Ulusal ve uluslar arası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, TSE, CE gibi kalite belgeleri Fangaz markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. Ürünler üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.

Copyrights © 2017 & Tüm hakları saklıdır Design By Yüksel İLGEN Fangaz